Zapraszamy na VirtualExpo!

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska na targach VirtualExpo! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania na czacie oraz przy użyciu innych źródeł komunikacji.

Enetech na TBB w Amsterdamie!

Z przyjemnością chcemy poinformować, że w dniach 24 – 26 października 2017, Enetech będzie wystawcą na targach The Business Booster 2017 w Amsterdamie, organizowanych przez InnoEnergy. Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do wizyty na naszym stoisku.

Enetech uczestnikiem Virtual Expo!

Z przyjemnością chcemy poinformować, że w dniach 24 – 26 października 2017 Enetech będzie uczestnikiem pierwszych w Polsce wirtualnych targów pracy – Virtual Expo 2017. Zapraszamy do odwiedzenia naszego wirtualnego stoiska umieszczonego w części dotyczącej start-upów!

Seria artykułów dot. Enetech

W ostatnich dniach w serwisach internetowych pojawiła się seria artykułów dotyczących działalności firmy Enetech, oferowanych przez nią produktów i świadczonych usług, a także opisujących ciekawe możliwości z zakresu zwiększania efektywnego wykorzystania energii – zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak również większe przedsiębiorstwa. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z następującymi materiałami: – Lider Budowlany – 24Wspolnota – […]